Rysunki dla prasy i dla firm
Autor:

Treść komentarza:

Autor komentarza: Fan prezesa SZPAK
Dodany: 2009-09-30 13:32:44
No jak dla mnie, to wygląda na to, że piją sobie kawkę z cukrem i mleczkiem. No i nie można zapomnieć o ciasteczku...
Autor komentarza: JW
Dodany: 2009-09-30 09:49:19
Prezes jest ignorantem w wielu dziedzinach, przede wszystkim zawodowych. Nadaje się on co najwyżej do wieszania obrazków w domu kultury, a nie do stania na czele stowarzyszenia twórczego. Jest na stanowisku prezesa już czwarty rok i jak po tych czterech latach wygląda SPAK? Jakie są osiągnięcia prezesa i stowarzyszenia? Na Walne Zebranie członków SPAK, które miało wybierać władze na tę kadencję stawiło się 13 osób. Okazało się to za mało do tego aby w sposób zgodny z prawem wybrać władze. To świadczy o tym jakim zaufaniem darzą prezesunia sami członkowie, jak go poważają, jak prezesunio potrafił zmotywować ludzi do tego aby się zaangażowali w sprawy stowarzyszenia. Jedna wielka ściema i żenada.
Autor komentarza: Fan prezesa SZPAK
Dodany: 2009-09-29 18:59:47
Redakcja Metra będzie miałą za darmo rysunki hahahahahah:) Pieknie. Pan prezes pewnie nie zna do końca prawa autorskiego. Ściga się dopiero kiedy ktoś próbuje na tym zarobić, a nie gdy znajoma wysyła mu do pośmiania. Zresztą, marketing internetowy też jest pewnie obcy panu prezesowi...

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .