Rysunki dla prasy i dla firm
Autor:

Treść komentarza:

Autor komentarza: Jurek Wasiukiewicz
Dodany: 2009-09-16 19:48:26
Jestem przeciwko zabieraniu ludziom pieniędzy i rozdysponowywaniu ich na jakieś cele, zbyt często nie pokrywające się z potrzebami większości społeczeństwa. Wydawaliśmy pismo satyryczne i ukatrupiło je wprowadzenie podatku na prasę. 7% podatku VAT od sprzedaży i 22%VAT od druku. Dla nas wówczas wygospodarowanie dodatkowych pieniędzy na druk wykraczało poza nasze możliwości finansowe. Stąd zgrzytam zębami, kiedy widzę jak moje podatki idą m.in. na wymianę drzwi w Muzeum Karykatury.
Autor komentarza: noname
Dodany: 2009-09-16 18:10:22
Muzeum karykatury powinno wydać jakąś gazetę humorystyczną, alboj dotować. Państwo by zapromowało. W końcu mamy liberałów... Na tę chwilę PIS ma większe pioczucie humoru. Smutne, że w naszym kraju nie stawia na tę formę sztuki. Francuzi mają dwie gazety, a niby nie znają się na żartach! W rzeczywistosci chyba tylko my mamy tak, cytując Peje, "zjebane pod czachą."

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .