Rysunki dla prasy i dla firm
List otwarty do członków SPAK 11.07.2007
List otwarty do członków
Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury
Na moją prośbę skierowaną e-mailem 8 marca br. do Skarbnika SPAK Witolda Mysyrowicza o podesłanie mi skanów "kopii wniosków o dotacje i wszystkich dokumentów składanych przy okazji takich wniosków" po 3 miesiącach (12 czerwca br.) otrzymałem niespodziewanie "odpowiedź" następującej treści:
"Chuj Ci w dupe. Myslalem, ze jestes kolega. Okazalo sie, ze jestes jednak kurwa. Sam tego, chciales. To nie SPAK, ale moi ludzie Cie unicstwia. Wiem, to jet grozba karalna i szczyce sie tym,. Pomysl, dlaczego wlasne dzieci postanowiles osierocic. Nie bedziesz znal dnia ani godziny.
Badz przeklety Ty Pavko Morozowie
Msciciel Mysyrowicz"

W związku z oficjalną odmową przez prezesa SPAK Andrzeja Graniaka udostępnienia Komisji Rewizyjnej dokumentacji dotyczącej wniosków o dotacje (co jest złamaniem Statutu SPAK, gdyż Komisja Rewizyjna ma prawo wglądu we wszelką dokumentację SPAK), w związku z licznymi innymi naruszeniami Statutu i prawa jakich dopuścili się członkowie tego Zarządu, w tym sam prezes SPAK Andrzej Graniak, który m.in. dokonał sfałszowania sprawozdania z walnego zebrania SPAK jakie odbyło się w roku 2005, w związku też z oficjalnym przyzwoleniem wąskiej - ale "aktywnej" części członków SPAK - na łamanie prawa, a teraz także w obliczu otwartego, jawnego już bandytyzmu postanowiłem w przyszłym tygodniu przygotować pismo do organu nadzorującego, w tym wypadku Prezydenta Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, aby jako organ nadzorujący podjął odpowiednie kroki prawne w celu przywrócenia prawa i porządku w Stowarzyszeniu. Po konsultacjach jakie chcę odbyć z przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Jakubem Wiejackim i członkiem KR Radunem Batorem pismo zamierzam następnie skierować do Pani Prezydent.
Wszelkie zaś sprawy związane z groźbami karalnymi kierowanymi pod moim adresem skierowałem do prokuratury i na policję.

Jerzy Wasiukiewicz
wiceprzewodniczący
Komisji Rewizyjnej SPAK

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .