Rysunki dla prasy i dla firm
Kompletny brak profesjonalizmu, czyli jak się nie powinno przygotowywać imprezy 18.03.2010
"Kompletny brak profesjonalizmu" to tytuł płyty Martina Lechowicza, tytuł, który idealnie pasuje do tego co i jak właśnie szykujemy na wtorek 23 marca godz. 18.00 w pubie Jaskinia, ul. Obozowa 95 w Warszawie. A w przygotowaniu jest występ Martina Lechowicza oraz wystawa rysunków Jurka Wasiukiewicza, publikowanych w ostatnich tygodniach na łamach "Super Expressu" i "Najwyższego Czasu".
Póki co nie ma sprzętu nagłaśniającego (wzmacniacza, kabli, mikrofonu), nie wiadomo do końca na czym zawisną rysunki i w ogóle jaki jest sens organizowania imprezy, która nikomu i niczemu nie służy. Na dodatek wystawa i występ Lechowicza miał być zajawiony w tygodniku "Najwyższy Czas", ale redaktorzy... zapomnieli zmieścić ogłoszenie, czym również wpisali się w hasło przewodnie całej imprezy, czyli w "kompletny brak profesjonalizmu".
Mimo wszystko zapraszamy 23 marca do Jaskini. Jedyne jednak co możemy w tej sytuacji zagwarantować to wstęp wolny. W końcu przy kompletnym braku profesjonalizmu trudno od nas oczekiwać, że uda nam się wydrukować jakieś bilety... AR

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .