Rysunki dla prasy i dla firm
Diabelskie sztuczki, czyli komu nie podoba się nasz serwis 16.03.2010
Kilkanaście dni temu pisaliśmy o zagrożeniach jakie niesie ze sobą hipnoza. Otwarcie się na hipnozę nie pozostaje nigdy bez żadnego wpływu. Niesie ze sobą zagrożenie otwarcia się na demony. O tych zagrożeniach mówią i piszą egzorcyści. Jak widać nie spodobało się to co pisaliśmy i pod jednym z postów na naszym serwisie otrzymaliśmy ni mniej ni więcej tylko 666 "komentarzy" w których były linki do różnych stron internetowych, w tym w przewadze pornograficznych.
Z historii zapisów wynika, że te "komentarze" były umieszczane sukcesywnie przez 10 ostatnich dni. Jak mocno trzeba być osadzonym w nienawiści i mieć już mocno zatrutą duszę, żeby przez 10 dni dzień w dzień dodawać kolejne "komentarze" pod jednym i tym samym tekstem, aby otrzymać jakże znamienną diabelską liczbę.
Czy to jest ten sukces, to odkrywanie w sobie talentów jakie niesie ze sobą hipnoza, jak nas próbował przekonywać w sposób agresywny i pełen złości pod jednym z tekstów w swoim komentarzu jeden z Internautów? AR


KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .