Rysunki dla prasy i dla firm




















































Hipnoza - realne zagrożenia 03.03.2010
"Za ojca współczesnej hipnozy uważa się francuskiego lekarza Mesmera (1734-1815), masona, który zajmował się praktykami magicznymi, m.in. jasnowidzeniem i telepatią.(...) Niebezpieczeństwo stosowania hipnozy wiąże się głównie z tym, że nie wiadomo, czym w istocie jest to zjawisko. Brak jest rzetelnych danych opisujących konsekwencje fizyczne i duchowe stosowania takich praktyk. Stanowisko Kościoła katolickiego wobec hipnozy jest otwarte, o ile w badaniu tego zjawiska uwzględnia się kryteria naukowe. Tymczasem autorytety medyczne biją na alarm donosząc, że terapia ta opiera się na czynnikach w znacznej mierze nieznanych." - z artykułu ze stron http://swwojciech.bytom.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=170&Itemid=54
(...)Każdego dnia jesteśmy atakowani przez panującą kulturę, która podważając etykę chrześcijańską, myli to, co jest złe, z tym co jest dobre. Włosi [ale przecież nie tylko - przyp. red.] są poddani pewnemu rodzajowi prania mózgu, które popycha osoby do tego, że już nie lękają się tego, co należy do świata złego ducha. Lekceważą go lub nie rozpoznają jego dzieła. Tego rodzaju umiejscowienie lub zwyczajny kontakt w środowiskach ezoterycznych również może stać się prawdziwym niebezpieczeństwem. Niewielu to rozumie(...) - Fabrizio Artale, z artykułu z książki "Świadectwo egzorcysty" - wyd. Salwator 2007.

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716



NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .