Rysunki dla prasy i dla firm
PO kontra PIS - pojedynek na rysunki satyryczne 25.02.2010
Zarówno Platforma Obywatelska jak i Prawo i Sprawiedliwość w ramach walki politycznej postawiły na rysunek satyryczny. Po stronie Platformy do boju stanął Jarosław Szczepanik, po stronie PiS zgromadziła się większa ekipa rysowników Mirosław Andrzejewski, Małgorzata Gnyś i Piotr Kanarek.
No to w sumie śmiesznie wyszło, bo naprzeciwko siebie stanęli rysownicy którzy również współpracują z Agencją Rysunkową Jurek.pl jak np. Jarek Szczepanik (rysunek z lewej i powyżej) i Małgorzata Gnyś (rysunek poniżej), i Piotrek Kanarek. Póki co jeszcze nie ma rysunków na stronie SLD i PSL, ale spośród autorów naszej agencji znaleźliby się rysownicy, którzy chętnie, nie tylko dla zarobku, ale ze względu na swoje preferencje wyborcze, by pewnie rysowali dla obu partii.

Rysunki dla Prawa i Sprawiedliwości można obejrzeć na stronie internetowej  Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości kppis.pl, a najlepiej w archiwum z rysunkami http://www.kppis.pl/po_drodze_do_irlandii.html. Rysunki Platformy Obywatelskiej na stronie głównej partii http://www.platforma.org/, a więcej rysunków na stronie http://www.po.org.pl/pl/multimedia/przymruzonym-okiem/art1.html.


KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .