Rysunki dla prasy i dla firm
Rok Kącika Kreacjonistycznego w "Najwyższym Czasie" 21.02.2010
 Nie minęła co prawda jeszcze dokładnie rocznica pojawienia się na łamach "Najwyższego Czasu" Kącika kreacjonistycznego prowadzonego przeze mnie i Jurka Krzętowskiego, ale o tym, że Kącik ma już rok poinformował serwis Polskiego Towarzystwa Kreacjonistycznego na swoich stronach internetowych creationism.org.
Kącik kreacjonistyczny był z naszej strony odpowiedzią na "Rok Darwinowski", którym to rokiem ogłoszono rok 2009. W tym to bowiem roku obchodzono 200. rocznicę urodzin Darwina i 150 rocznicą wydania "O powstawaniu gatunków" jego autorstwa. W Kąciku staramy się przekazywać wątpliwości, płynące głównie ze świata nauki, co do teorii ewolucji, pokazujemy, że ewolucja, wbrew temu co twierdzą ewolucjoniści, nie jest naukowym faktem. Staramy się również zwrócić uwagę na to, że ewolucja potrzebna jest przede wszystkim ateistom, którzy potrzebują ewolucji jako odpowiedzi alternatywnej wobec idei stworzenia świata i człowieka przez Boga.
Jurek Wasiukiewicz

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .