Rysunki dla prasy i dla firm
Marszałek Komorowski cieszy się ze swojej karykatury. Wypych chwali karykaturzystę. 31.01.2010
Dyplomy z karykaturami Marka Prusisza trafiły w ręce laureatów plebiscytu "Komu skrzydła, komu rogi" organizowanego wspólnie przez "Super Express" i "Polsat". Dyplomy wręczał redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski. Jeden z nominowanych do skrzydeł, Paweł Wypych, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta, pochwalił karykaturzystę: "Przyznam szczerze, że ktoś kto rysował te karykatury ma naprawdę fajną rękę. Ubawiłem się strasznie".
Marszałek Komorowski stwierdził, że w zasadzie w życiu to przydają się i skrzydła i rogi. Ale jakoś nikt nie zgłosił się po dyplomy w tej drugiej kategorii. Głosami czytelników Super Expressu i telewidzów Polsatu, plebiscyt w kategorii "Skrzydła" wygrała nasza najlepsza narciarka Justyna Kowalczyk. Po swoje nagrody zgłosili się nominowani Paweł Wypych, Bronisław Komorowski i objawienie komisji śledczej do spraw afery hazardowej poseł Bartosz Arłukowicz. Niestety po "Rogi" nie stawił się Jacek Kurski. AR


KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .