Rysunki dla prasy i dla firm
Gruzińscy Simpsonowie 21.01.2010
Samsonadzes to gruziński odpowiednik rodziny Simpsonów. Jak widać, nie trzeba wielkiego wysiłku, aby stworzyć oryginalny serial animowany ;-). Serial parodiuje nie tylko obyczaje mieszkańców Gruzji, ale również dogryza rosyjskim politykom. Zobacz jak wygląda gruzińska podróbka amerykańskiego hitu. Cóż, jakoś w przypadku tej podróbki starszym mieszkańcom kraju nad Wisłą przypomni się pewnie legendarna "Gruz tea", która tak się miała do herbaty, jak właśnie Samsonadze do Simpsonów.
Twórcy animacji od początku chcieli stworzyć kopię Simsponów. Żółty kolor twarzy bohaterów, nawet muzyka czołówki jak z oryginalnego serialu. Wyszło jak to przy różnego rodzaju właśnie podróbkach.
A jak na pomysł rodziny Samsonadze reagują w Rosji? Może coś mówią na ten temat komentarze pod jednym z filmików (piosenka na motywie znanego światowego przeboju). Tłumaczyć nie trzeba, a dla tych którzy nie znają bukwów w nawiasach napisaliśmy jak to się czyta mniej więcej:
- Глупый грузины
(głupyj gruziny)
- Блядь какой пиздец. Ебаный совок. Грузины делают меня плакать. Стыдно за них.
(Bliadz kakoj pizdiec. Jebanyj sabok. Gruziny diełajut mienia płakat. Stydno za nich.)
- Грузины,какие же вы ущербные уебаны!Я просто хуею!
(Gruziny, kakije że wy uszczeribnyje jebany! Ja prosto chujeju!)

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .