Rysunki dla prasy i dla firm
Komu skrzydła, komu rogi - 10. finalistów 17.01.2010
W plebiscycie "Komu skrzydła, komu rogi" organizowanym wspólnie przez Super Express i Polsat jury w składzie Bogusław Chrabota (red. nacz. Polsatu), Jerzy Kulej (mistrz bokserski), Paweł Golec (muzyk) i Sławomir Jastrzębowski (red. nacz. Super Expressu) spośród 30. kandydatów do skrzydeł i rogów wytypowało finałową dziesiątkę.
Do skrzydeł nominowani są: Bartosz Arłukowicz, Katrarzyna Cichopek, Bronisław Komorowski, Justyna Kowalczyk i Paweł Wypych. Do rogów nominacje otrzymali: Paweł Graś, Jacek Kurski, Grzegorz Lato, Peja i Jan Rokita. Teraz wszystko zależy od widzów Polsatu i czytelników Super Expressu, który w głosowaniu sms wybiorą dwójkę finalistów. Głosowanie zakończy się 23 stycznia.
Wszystkie karykatury do plebiscytu przygotował współpracujący z Agencją Rysunkową Jurek.pl karykaturzysta Marek Prusisz. AR

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .