Rysunki dla prasy i dla firm
Ross dzieciom na Święta 20.12.2009
Poseł Platformy Obywatelskiej Tadeusz Ross - satyryk, którego większość pamięta z wcielenia się w poczciwego Zulu Gulę,  któremu wszystko się w Polsce podobało, a starsze pokolenie m.in. z Rossmówek jakie prowadził z Piotrem Fronczewskim - przygotował na święta kolejną książeczkę dla dzieci swojego autorstwa pt. "Jak zwierzątka swoim dzieciom opowiadają bajki".
To już 4 książeczka dla dzieci, którą napisał Tadeusz Ross  a wydało w latach 2007-2009 wydawnictwo Skrzat . Te lata, to rzeczywiście wydaje się idealny i płodny okres dla członków Platformy, jeśli chodzi o tworzenie, pisanie i opowiadanie bajek, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla dorosłych. I jak widać po sondażach bajki te cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic, tylko życzyć Tadeuszowi Rossowi, żeby popularność jego bajek dla dzieci była równie duża. AR

   

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .