Rysunki dla prasy i dla firm
Spadło rysunkowej "gwieździe" Internetu 18.12.2009
Na łeb na szyję poleciały w necie notowania rysownika, który tak skutecznie "zamordował" okienko rysunkowe na Onet.pl. Jeszcze niedawno Szczepan Sadurski opublikował w formie zabawy ranking najpopularniejszych rysowników wg wyszukiwarki Google w którym to rankingu był oczywiście na pierwszym miejscu. Dziś jego pozycja jest mocno zagrożona.
Jeszcze miesiąc temu po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła: "szczepan sadurski" przeglądarka informowała o ponad 100 tys. wyników wyszukiwania. Dziś jest to "tylko" 72 tys. Jak widać wraz z zakończeniem przez Sadurskiego współpracy z Onetem i pogrzebaniem marzeń o powrocie do zawodu rysownika prasowego kończy się jego dominacja "najpopularniejszego rysownika w Internecie". Jak widać linki zamieszczane na dziesiątkach stron internetowych Onetu nabijały notowania Sadurskiego. Od kiedy Onet przestał promować jego rysunki i linki zniknęły, notowania rysownika poleciały ostro w dół. Dziś po piętach Sadurskiemu w jego rankingu depcze już bowiem Andrzej Mleczko z wynikiem 65,7 tys. i Jurek Wasiukiewicz z wynikiem 63 tys. AR

W temacie:
Wasiukiewicz drugi w "rankingu Sadurskiego"
Najpopularniejsi rysownicy... czyli jak zdetronizować Mleczkę

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .