Rysunki dla prasy i dla firm
Strasznie surowe "Surowo wzbronione" 06.12.2009
Kolejny, trzeci już odcinek serialu animowanego "Surowo Wzbronione" okazał się równie nieudany i koszmarny jak odcinek poprzedni. Nie widać w tych filmikach ani polotu, ani humoru. Razi wulgarny język. W zasadzie nie wiadomo po co w ogóle autorzy zastosowali tego typu słownictwo. Bo w żaden sposób nie jest to zabawne. To co dzieje się w polskiej piłce można naprawdę dużo lepiej skomentować aniżeli zrobiono to w 3. odcinku serialu.
Jak jeszcze pierwszy odcinek serialu "Surowo Wzbronione" dawał jakąś nadzieję na to, że być może z czasem serial ten się rozkręci i będzie tylko lepiej, tak kolejne odcinki przyniosły całkowite rozczarowanie. Jedyne co w tych filmach jest na poziomie to... muzyka. Naprawdę sympatyczna, wpadająca w ucho. Pomysły satyryczne jednak nie dorównały w żaden sposób do pomysłów muzycznych. "Surowo wzbronione" to porażka. AR
W temacie "Surowo Wzbronione":
Koszmarna animacja na Święto Niepodległości
"Surowo wzbronione" - internetowy serial animowany

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .