Rysunki dla prasy i dla firm
150 lat błędnej teorii 24.11.2009
Dziś mija 150 lat od ukazania się po raz pierwszy "O powstawaniu gatunków" Karola Darwina, a jutro w tygodniku  "Najwyższy Czas" już 30. odcinek "Kącika kreacjonistycznego", który prowadzą Jurek Wasiukiewicz i Jerzy Krzętowski. Przy okazji zapraszamy do Sklepu Najwyższego Czasu w którym można zamówić  książki w tematyce kreacjonizm-ewolucjonizm.
Ewolucja nie jest faktem
Wbrew powszechnej opinii, wygłaszanej szczególnie mocno przez ateistów z kręgów naukowych, ewolucja nie jest naukowym faktem. 150 lat badań naukowców w tej dziedzinie nie przyniosło światu w zasadzie nic co miałoby większą wartość naukową, oprócz tysięcy nowych hipotez. Kolejne odkrycia naukowe nie potwierdziły darwinowskiej hipotezy. Mimo to darwinowska koncepcja w XXI wieku ma nadal wielu zwolenników i mocne wsparcie wielu naukowców, mimo że dwie inne dziewiętnastowieczne koncepcje, marksistowska i freudowska, już dawno zostały odrzucone. A warto zwrócić uwagę, że obie miały przez bardzo długi okres czasu również ogromne wsparcie ze strony świata nauki.

Mały sukces
Pojawienie się na łamach "Najwyższego Czasu" "Kącika kreacjonistycznego" uważam za swój niewielki sukces. Kolejnym drobnym sukcesem jest to, że do "Sklepu Najwyższego Czasu" trafiły publikacje, pisane przez naukowców, co warto podkreślić, które poruszają zagadnienia kreacjonizmu i ewolucji. Na internetowej stronie głównej portalu nczas.com znalazł się nawet specjalny baner reklamujący właśnie te wydawnictwa (ilustracja poniżej).
Również w "Kąciku kreacjonistycznym" publikują głównie osoby, które tą tematyką zajmują się naukowo. Przede wszystkim są to członkowie "Polskiego Towarzystwa Kreacjonistycznego".
Jurek Wasiukiewicz


KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .