Rysunki dla prasy i dla firm
A co ty zrobiłeś dla Romana Polańskiego?! - II etap naszej akcji 23.11.2009
Angielska aktorka Emma Thompson wycofała swoje poparcie dla Romana Polańskiego. Reżysera opuszczają więc przyjaciele ze świata filmowego, ale my rysownicy satyryczni nie opuszczamy i nie odpuszczamy, szczególnie teraz, kiedy coraz szybszymi krokami zbliża się dzień ekstradycji Romana Polańskiego do Stanów. A przecież sam Roman Polański twierdzi, że już dawno za to wszystko, za seks z nieletnią zapłacił. I to słono. I my mu wierzymy! Z pewnością ma gdzieś na stosowny rachunek.
Na "Komiksomanii" kontynuujemy naszą akcję wsparcia dla słynnego reżysera. "A co TY zrobiłeś dla Romana Polańskiego?!" to kontynuacja wcześniejszej nasze akcji "Uwolnić Polańskiego!". W obu akcjach, jako grupa rysowników satyrycznych, wyrażamy za pomocą rysunków satyrycznych swoje zdanie na temat aresztowania Romana Polańskiego oraz czynu jakiego się dopuścił.
Do tej pory w naszej akcji  udział wzięli:
Janusz Stefaniak (Polska The Times)
Paweł Wakuła (Angora)
Andrzej Jankowski (Jurek.pl)
Robert Mirowski (Jurek.pl)
Marcin Skoczek (skoq.pl)
Robert Trojanowski
Tomasz Wilczkiewicz (Angora, Dziennik Wschodni)
Jerzy Krzętowski (Newsweek)
Jurek Wasiukiewicz (Super Express)

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .