Rysunki dla prasy i dla firm
E- tygodnik dwutygodnikiem, miesięcznkiem, a może kwartalnikiem? 22.09.2356
Trudno się już zorientować czy e-tygodnik "Dobry Humor" jest tygodnikiem, dwutygodnikiem, miesięcznikiem, a może już szykuje się nam kwartalnik lub rocznik. Internetowa gazetka rozsyłana do czytelników poprzez e-mail w zeszłym roku ukazywała się dosyć regularnie. Od początku tego roku dociera do swoich czytelników już coraz rzadziej. Miesiąc temu ukazał się dopiero jej 11. numer. Mamy więc do czynienia raczej z e-miesięcznikiem, niż e-tygodnikiem.
W ostatnim numerze padła deklaracja od naczelnego pisemka (poniżej fragment e-tygodnika Dobry Humor, który mówi na ten temat), że kolejne wydanie już za dwa tygodnie. Czyli już sam naczelny i jednocześnie wydawca gazetki chce zmienić cykl wydawniczy i zrobić z tygodnika dwutygodnik. Jednak od tej deklaracji minęły dwa tygodnie i kolejne dwa tygodnie, a nowy numer się nie pojawił w internetowych skrzynkach pocztowych subskrybentów. A więc jednak, nie tygodnik i nie dwutygodnik tylko miesięcznik.

No cóż, wszystko to może potwierdzać, że wydawnictwo "Superpress", wydawca prasy humorystycznej (w tym e-tygodnika Dobry Humor)  przeżywa poważne problemy i raczej są coraz mniejsze szanse na to, że odbuduje swoją pozycję na rynku.  AR


KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .