Rysunki dla prasy i dla firm
Hajnos zakończył współpracę z lokalnym tygodnikiem? 13.11.2009
Ze stron internetowych Tygodnika Ciechanowskiego zniknęła galeria z rysunkami wieloletniego współpracownika tej gazety Mirosława Hajnosa. Również na stronach internetowych samego Hajnosa nieaktywny jest link "Rys tygodnia" działu Rysunek Tygodnia w którym co tydzień pojawiał się komentarz rysunkowy przygotowywany właśnie dla Tygodnika Ciechanowskiego.
Wygląda więc na to, że współpraca pomiędzy tygodnikiem a Hajnosem została definitywnie zakończona. Ubyło więc kolejne okienko z rysunkiem satyrycznym z polskiej prasy.
Od ponad miesiąca też nie są aktualizowane wiadomości na stronie internetowej Mirosława Hajnosa, który od wielu lat prowadzi serwis z informacjami o tym co się dzieje w świecie rysunku polskiego i zagranicznego. Głównie skupiając się na konkursach, wystawach. Mamy nadzieję, że to tylko chwilowa przerwa, a nie kolejny efekt kryzysu jaki dotknął nasz kraj lub ewentualnego przebranżowienia się samego autora.  AR

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .