Rysunki dla prasy i dla firm
Rysownik nie wytrzymał 13.11.2009
Cezary Krysztopa piszący i rysujący autor  jednego z blogów na Salonie24 nie wytrzymał i napisał co sądzi o pracach innego rysownika publikującego obecnie na Onecie: "Jakość satyry Szczepana Sadurskiego, który oprócz tego, ze sam rysuje zajmuje się również animacja częsci środowiska, zamieszczanej na Onecie jest legendarna. Ale nic mi do tego, widać taka znajduje odbiorców. Czasem jednak w pościgu za "jakością" rysunku P. Szczepan posuwa się za daleko."
Nie jest to odosobniony głos ludzi parających się rysowaną satyrą, którzy podobnie jak Krysztopa nie wytrzymują. "Mam taka zasadę. Nie wypowiadam się nt. kolegów rysowników satyrycznych. W oczywisty sposób nie jestem w tej sprawie obiektywny i nie powinienem tego robić." - deklaruje Krysztopa, ale w tym jednym wypadku robi wyjątek.

Cóż, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Taką chyba zasadę wyznają w redakcji onet.pl, gdyż - mimo ewidentnego braku jakiegoś poziomu prac Sadurskiego, który o ile nam wiadomo publikuje nieodpłatnie lub jak kto woli w ramach umowy barterowej - onet puszcza sukcesywnie nowe komentarze "satyryczne" tego autora. Może darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda, ale po co męczyć dłużej chore zwierzę... AR

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .