Rysunki dla prasy i dla firm
Skoq spycha Wasiukiewicza z drugiego na trzecie miejsce! 25.10.2484
 Marcin Skoczek, który w Internecie funkcjonuje jako Skoq w internetowym "rankingu popularności rysowników" zepchnął Jurka Wasiukiewicza z drugiego na trzecie miejsce.
Niedługo Jurek Wasiukiewicz cieszył się drugim miejscem w "rankingu Sadurskiego". Okazuje się bowiem, że wg kryteriów owego rankingu - rankingu najpopularniejszych polskich rysowników wg wyszukiwarki Google - drugie miejsce zajmuje "Skoq", czyli rysownik Marcin Skoczek, który w Internecie funkcjonuje właśnie pod takim pseudonimem w wielu internetowych serwisach.
Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła "skoq" wyświetla się informacja o ponad 80 tys. wyników wyszukiwania. To o 15 tys. więcej niż w przypadku Jurka Wasiukiewicza.
Ciagle jednak Jurek Wasiukiewicz w tym rankingu wyprzedza takich rysowników jak Andrzej Mleczko, Henryk Sawka czy Marek Raczkowski.

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .