Rysunki dla prasy i dla firm
Bondarowicz dla PiS 18.10.2009
Rysunek Marcina Bondarowicza, przedstawiający trzech polityków Platformy Obywatelskiej Zbigniewa Chlebowskiego, Grzegorza Schetynę i Mirosława Drzewieckiego zamieszanych w tzw. aferę hazardową, stał się motywem przewodnim reklamy PiS zamieszczonej w dwóch tabloidach - piątkowych wydaniach Super Expressu i Faktu.
Reklama została dostrzeżona przez media i szczegółowo opisana m.in. przez Onet, WP.pl, tvn24.pl, dziennik.pl, gadu-gadu, tvp.info, Wprost.

Oczywiście nie spodobało się to działaczom PO. Wiceszef Platformy Waldy Dzikowski stwierdził, że "Takie działania polityków PiS przyjmujemy bardzo negatywnie. To fatalny pomysł. PiS w sposób prześmiewczy, poniżej wszelkich standardów politycznych, ogłasza werdykt wobec działaczy Platformy. PiS powinien poczekać na werdykt komisji śledczej - wtedy okaże się, kto ma rację i kto jest winny". A Stefan Niesiołowski, jak to zwykle robi w swoim stylu, określił działania PiS jako "żałosne i prymitywne".

Nam pomysł wydaje się całkiem trafiony i może dlatego tak bardzo wicemarszałka tak również trafia... AR


KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .