Rysunki dla prasy i dla firm
Akcja "Zostań Romanem Polańskim" na Pudelku 16.10.2009
Akcja którą wymyślił rysownik Robert Trojanowski stała się newsem, który słynny plotkarski portal Pudelek.pl postanowił zamieścić na swojej stronie głównej jako jeden z ważniejszych tego dnia newsów.

Co prawda Pudelek.pl dobrze poinformowany w sprawach wszelkich plotek dotyczących świata celebrytów jakoś nie zorientował się, że akcja trwa już ładnych parę dni, a stoi za nią jeden z rysowników współpracujących z Agencją Rysunkową Jurek.pl, ale sam fakt, że Pudelek cokolwiek zauważył i zorientował się, że akcja ma charakter satyrycznego happeningu warte jest w sumie odnotowania.

News spotkał się ze sporym zainteresowaniem czytelników Pudelka i wzbudził emocje, zdążyło go skomentować do tej pory (g. 18.12) prawie 400 osób.
Przy tej okazji redakcja ogłosiła aby czytelnicy nadsyłali swoje żarty. Co najlepsze okazało się, że jeden z nadesłanych żartów tekstowych pochodzi z rysunku Jurka Wasiukiewicza, który to rysunek bierze aktywny udział w innej akcji Agencji Rysunkowej Jurek.pl "Uwolnić Polańskiego!".


KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .