Rysunki dla prasy i dla firm
Nasze akcje z Polańskim podbijają net! 09.10.2009
Akcja Roberta Trojanowskiego Zostań Romanem Polańskim. Wyrwij trzynastkę. znalazła się jako główny materiał (czołówka) na pierwszej stronie portalu JoeMonster.org. Natomiast rysunek Marcina Skoczka z akcji Uwolnić Polańskiego! Przyłączamy się do akcji naszymi rysunkami wzbudził silne emocje wśród odwiedzających Wykop.pl.
Sam temat czynu jakiego się dopuścił ponad 30 lat temu Roman Polański oraz sprawa jego aresztowania budzi emocje. My postanowiliśmy tylko dolać oliwy do ognia:) I chyba trochę się nam to udało.

Rysunek Marcina Skoczka na Wykopie stał się pretekstem do dyskusji dla ludzi, którzy go zobaczyli. Podobnie jest w przypadku akcji Roberta Trojanowskiego. Jego akcja wywołała dyskusję i na JoeMonster, ale znalazła się również na Wykopie, gdzie została skomentowana przez Internautów, a także na demotywatory.pl.


KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .