Rysunki dla prasy i dla firm
KRZĘTOWSKI CZEKA W RINGU 28.10.8536
 Można zmierzyć się z Jerzym Krzętowskim w prawdziwym pojedynku. Redakcja.pl zaprasza swoich czytelników w ramach działu RING do zabawy, która polega na wymyślaniu podpisów do rysunków Jerzego Krzętowskiego. Wygrywa najlepszy podpis, który ocenia jury w składzie: Mariusz Ziomecki, Piotr Bratkowski i Jerzy Krzętowski.
Tak zajawia nową zabawę redakcja reakcji.pl:
Przyszedł czas, abyśmy spróbowali na RINGU nowych wyzwań. Pierwszym z nich będzie sześciorundowy pojedynek z zawodowcem, Jurkiem Krzętowskim, znakomitym rysownikiem i wytrawnym, arcyzłośliwym komentatorem naszej politykii
Przez kolejne dni RINGU (piątek, sobota, niedziela) będziemy publikowali po dwa wybrane rysunki Jurka - bez podpisów. Podpisy wymyślacie Wy!

Jest więc niepowtarzalna okazja sprawdzić się w pojedynku z Krzętowskim. A z pewnością nie będzie to łatwy pojedynek.

Zasady konkursu i pierwsze dwa konkursowe rysunki znajdziecie na stronie: http://www.redakcja.pl/Redakcja-Ring/168,1,Ring-przesmiewcow-z-nagrodami

KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .